Extra

K horám s pokorou...

Co s námi získáš navíc?

Našim klientům se snažíme v outdooru trochu usnadnit cestu. A tak pro Vás vymýšlíme všelijaké výhody!

Jak se k těmto výhodám dostat? Je to vcelku snadné! Účastníš se našeho kurzu na skalách, skialpech nebo plnohodnotného kurzu lezení na umělé stěně. Pak tě budeme brát jako člena našeho absolventského stáda a budeš moci čerpat veškeré zmíněné výhody 🙂

Výhodnější půjčovné

Nemáme toho mnoho, ale co máme, rádi pošleme do světa. A co nemáme, pokusíme se sehnat! Naše půjčovna se časem bude rozrůstat, ale už teď u nás najdeš to nejnutnější. Pokud budeš něco potřebovat, prohlédni si naši půjčovnu.

Speciální kurzy

Jednou za čas pořádáme speciální kurzy. Takové, které nemáme běžně v nabídce a jsou v mnoha ohledech specifické. Jsou dostupné jen pro některé jedince. Budeš-li našim klientem, budeš mít možnost se jich zúčastnit!

Jaké kurzy si pod tím můžeš představit? Třeba taková „1. pomoc v horách“ s našimi skvělými doktorkami. Nebo speciální lanové techniky, radovánky na sněhu aj.!

Ušetříš!

V některých obchodech můžeš nakupovat některé produkty mnohem výhodněji. Momentálně třeba u našich parťáků Sport Hlubina nebo Alpsport můžeš sehnat veškeré lezecké vybavení a outdoorové oblečení, co potřebuješ.

A pak také rady a tipy! Ale ty jsou přece samozřejmostí